Velice se omlouváme za dočasně sníženou kvalitu poskytovaných služeb e-shopu kvůli migrace na jinou platformu. Sortiment a funkcionalita bude narůstat každým dnem.
Neohodnoceno

Cobra putter NOVA 34´

Skladem (1 ks)
Kód: GPU914626
Značka: Cobra
6 490 Kč
Kategorie: Puttery

Budoucnost začíná teď!

Tímto heslem se řídili vývojáři od Cobry při výrobě přelomové série putterů Cobra King, které díky svým nadčasovým technologiím Vám pomohou dosáhnout nižšího skóre.

Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují klasicky vypadající putter.

Putter KING Nova Single Bend se vyznačuje tradičním ,,vidlicovým“ tvarem hlavy hole, s krátkým krčkem hlavy hole, jenž je vhodný pro hráče s rovným postojem a přímým úderem, který hledá lepší stabilitu. Je vyvážen do středu hlavy hole a je tedy určený pro hráče, jenž vedou svoji dráhu puttu po rovině a minimálním oblouku. Putter má tělo z velice kvalitní nerezové oceli, nastavitelným systémem hmotnosti a technologií SIK Face, kdy je úderová plocha hlavy hole rozdělena na 4 části a každá  z nich je s jiným loftem pro lepší rolování míčku, bezkonkurenční stabilitu a konzistenci na každém puttu.

Všechny hole společnosti Cobra obsahují Arccos Golf čip, technologii využívající GPS, které pomáhají všem golfistům dělat chytřejší rozhodnutí, rychleji se zlepšovat a hrát nižší skóre.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: