Velice se omlouváme za dočasně sníženou kvalitu poskytovaných služeb e-shopu kvůli migrace na jinou platformu. Sortiment a funkcionalita bude narůstat každým dnem.
Neohodnoceno

Titleist irons T200 AMT BLACK R300 5-PW RH

Skladem (1 ks)
Kód: 538RSR5PE
31 290 Kč
Kategorie: Železa

Nová golfová železa Titleist T200 jsou výsledkem výjimečného výzkumu a vývoje. Spojením více materiálů vznikla kompaktní hlava se sportovním vzhledem Tour želez a vysokým odpouštěním nepřesných ran. Oproti svému předchůdci má vylepšený zvuk a měkčí pocit pro skvělou odezvu a precizní kontrolu vzdálenosti a dopadu na green.

Nová železa T200 představují největší posun v řadě "T". Nabízí elegantnější tvary, kratší délku hlavy a tenkou horní linku. Mají stejný minimální offset jako T-100S, což umožňuje bezproblémové kombinování těchto modelů. S využitím wolframových závaží D18 a procesu pájení 2000° F, používaného v leteckém a kosmickém průmyslu, dokázali inženýři v Titleist přesněji rozmístit těžiště a dosáhnout tak maximální efektivity u každé hole v sadě. Každá součást vícevrstvé konstrukce duté hlavy přispívá k maximální konzistenci želez T-200. Technologie "Max Impact" nyní obsahuje vylepšené polymerové jádro, které zvyšuje rychlost míčku trefeného i mimo efektivní oblast, tzv. sweet spot. Specifické složení a struktura vydutí v zadní části hlavy, umožnily vyladit akustiku a vibrace tak, aby vytvářely uspokojivější zvuk a pocit při impaktu a zároveň umožňují přesouvat těžiště zvlášť pro každou hůl v sadě pro maximální výkon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: