Velice se omlouváme za dočasně sníženou kvalitu poskytovaných služeb e-shopu kvůli migrace na jinou platformu. Sortiment a funkcionalita bude narůstat každým dnem.

ZOOM dálkoměr Focus Tour RangerFinder Black/Silver

Neohodnoceno
Zoom Focus X RangefinderGolfový dálkoměr nabízí všechny klíčové prémiové funkce v dostupném balení. Špičková optika se vyznačuje vynikající čistotou v kombinaci se 6-násobným zvětšením, dosahem 600 m a snadno čitelnými vzdálenostmi. Dálkoměr poskytuje velmi rychlé výsledky, skenování stožáru a cílový vibrační režim s přesností / - 0,5 m a poskytuje hodnoty přímé vzdálenosti a sklonu. Dálkoměr je kombinací správné velikosti a váhy, abyste dosáhli co nejlepší zážitek.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: FC003
7 190 Kč
ZOOM dálkoměr Focus Tour RangerFinder Black/Silver
Neohodnoceno
VLASTNOSTI:Režim upravený na svahHardwarový přepínač svahuRežim skenování stožáruDosah vzdálenosti 600 m6-násobné zvětšeníPřesnost ± 0,5 mJednotka m / rNastavení okuláruNepřetržité měřeníRežim skenování stožáruRežim cílové vibraceDisplej LCDDioptr - ± 5D1 000 mAh dobíjecí baterie (micro USB)Průměr čočky: 22 mmPrůměr okuláru: 16 mmVýstupní průměr zornice: 3,7 mmVelikost: 110 x 65 x 38 mmHmotnost: 170 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: