Neohodnoceno

Callaway Putter TEN TRIPLE TRACK S PSTL 34

Skladem (2 ks)
Kód: 73019W3400
Značka: Callaway
8 990 Kč –20 % 7 192 Kč
Kategorie: Puttery
Callaway Putter TEN TRIPLE TRACK S PSTL 34
8 990 Kč –20 %

Dvě závaží umístěné na zadní straně hlavy hole vyrovnávají účinek úderu mimo střed líce hole. V těchto dvou otázkách nabízejí puttery Odyssey Ten diametrální zlepšení. Jejich unikátní systém míření, shaft Stroke Lab (z více materiálů) a technologie Mikrohinge Star (mikro ohyb líce putteru), zcela jistě zlepšují rotaci míčku na greenu (míček se začne točit mnohem dříve). Ani speciálně navržený tvaru hole není bez významu. Byl vylepšen – je tenčí, tolerantnější a navíc si můžete vybrat ze dvou zaměřovacích systémů-Lined nebo Triple Track (tři řádky).

Putter je dodáván s shaftem Stroke Lab, který je vyroben z několika materiálů. Nový shaft je o 7 g lehčí, tužší a stabilnější, aby zlepšil vaše tempo a opakovatelnost úderů.

Model Odyssey TEN S
Model Ten “S”je model s vyvážením hole tzv. toe hang. Je určen pro hráče, kteří vedou hlavu hole obloukem s mírnou rotací hlavy hole.

Triple Track
Tripe Track je systémem míření patrů Odyssey, který ve spojení s ERC míčky poskytuje “prodloužení”  systému puttování z hlavy hole na míč, což ještě zjednodušuje způsob zaměřování.

Lined

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: