Neohodnoceno

Ping Driver G430 SFT 10,5° regular Tour 2.0 RH

Skladem (1 ks)
Kód: PING430-SFT
Značka: Ping
15 990 Kč –18 % 12 990 Kč
Kategorie: Drivery
Ping Driver G430 SFT 10,5° regular Tour 2.0 RH
15 990 Kč –18 %

SFT = Straight flight (rovný let)

Nově optimalizovaná, rychlejší úderová plocha, která generuje větší vzdálenost, novou rotaci (Spinsistency) a zadní závaží s posunem CG (těžiště), které lze nyní přesunout do nastavení Draw a Draw+, pomáhají modelu SFT vracet údery z odpaliště zpět na fairway správnou korekcí letu. A díky vylepšené akustice zní tento driver lépe než kdy předtím. K dispozici s loftem 10.5°.

Technologie Straight Flight (SFT)

Novinkou u hlavy SFT je pohyblivé 22g wolframové zadní závaží, které umístí CG (těžiště) tak, aby poskytlo 13 yardů (cca 12 m) korekce střely zprava doleva v nastavení Draw a dalších 7 yardů (cca 6,5 m) v nastavení Draw+ (20 yardů celkem - cca 18,5 m).

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+

Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design, to vše hraje vyváženou roli při úspoře hmotnosti a zároveň vytváří větší průhyb pro dosažení vyšší rychlosti míče.

Zvukové inženýrství

Výzkum zvukových a harmonických frekvencí vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní struktury žeber a zvýšení zakřivení (tuhosti) korunky a patky, což má za následek žádoucí zvuk a zážitek z úderu.

Nastavení Loftu a Lie

Technologie Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje osm pozic pro přizpůsobení trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Spinsistency (točivost)

Novinkou v této rodině driverů je proměnný poloměr náklonu, který vytváří nižší loft na čelní straně pro zlepšení výkonu snížením rotace, což má za následek vyšší rychlosti, které generují trvale delší odpaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: