Neohodnoceno

Ping FW G430 Max č.3 regular RH Alta CB

Skladem (1 ks)
Kód: 354819624
Značka: Ping
9 990 Kč –10 % 8 991 Kč
Kategorie: Fairwayová dřeva
Ping FW G430 Max č.3 regular RH Alta CB
9 990 Kč –10 %

Technologie Carbonfly Wrap zajistí větší vzdálenost umístěním těžiště blíže k silové čáře, tím se maximalizuje rychlost míče.

Technologie Facewrap

Proměnná tloušťka vysokopevnostní ocelové úderové plochy se "zabalila" (wrap) do patky a korunky, tím generuje vyšší rychlost míče s vyšším launchem (startem) pro větší vzdálenost.

Spinsistency (točivost)

Variabilní poloměr náklonu úderové plochy vytváří menší objem, tím se zlepší výkon snížením rotace, což má za následek vyšší rychlost míče.

Nastavení Loftu a Lie

Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje 8 pozic pro přizpůsobení trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Trajectory Tuning Chart

Pro další nastavení letu míče a pro dosažení nejlepších výsledků je tady lehký, 8-polohový krček, který umožňuje nastavení loftu (±1,5°) a lie (až o 3° plošší než standardní).

G430 HL (High Launch)

5,5g zadní závaží, shaft PING ALTA Quick a 41g grip Lamkin UTx tvoří lehčí konstrukci HL (High Launch), takže hráči s nižší rychlostí švihu mohou generovat vyšší rychlost hlavy hole, aby dosáhli vyšší rychlosti míče a vyššího launche (startu).

PING shafty

PING Alta CB Black nabízí střední až vysoký launch (start), PING Tour 2.0 Chrome střední launch (start) a PING Tour 2.0 Black podporuje nejnižší trajektorii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: