Neohodnoceno

Taylor Made Hybrid Qi10 č.4 regular levý

Skladem (1 ks)
Kód: M1404507
Značka: TaylorMade
7 990 Kč –10 % 7 191 Kč
Kategorie: Hybridy
Taylor Made Hybrid Qi10 č.4 regular levý
7 990 Kč –10 %

TaylorMade QI10 Hybrid

Představujeme Qi10 Rescue. Zažijte rychlost TaylorMade s odpuštěním Qi10, vašeho snadno dosažitelného nástroje pro výměnu dlouhých želez.
VERSATILE & FORGIVING - Qi10 Rescue je dokonale vyvážený hybrid, který kombinuje design a všestrannost, aby uspokojil širokou škálu golfistů. Funkce jako V Steel™ podrážka a Thru-Slot Speed ​​Pocket™ se zaměřují na optimalizaci výkonu a odpuštění v různých herních podmínkách. Dostupnost více možností loftu dále zvyšuje přizpůsobivost různým preferencím hráčů a konfiguracím.
LARGER CARBON CROWN - větší uhlíková koruna ve srovnání s předchozími generacemi vytváří strategickou výhodu pro optimální přerozdělení hmoty a lepší odpuštění. Je navržen tak, aby vytvořil diskreční závaží, které je umístěno níže v hlavě pro snadné spuštění.
SPLIT WEIGHT DESIGN - hluboký obličej 450SS se vyznačuje vyšší špičkou proti vnitřnímu zatížení paty a špičky. Pokročilý design úderové plochy je nejtenčí ve skutečném středu a kolem okrajů, se silnějším pláštěm obklopujícím střed. Je vyrobena tak, aby maximalizovala rychlost na obličeji a zvýšila odolnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: