Neohodnoceno

Taylor Made irons pravé Qi 5-PW steel Regular

Skladem (1 ks)
Kód: N2797307
Značka: TaylorMade
27 490 Kč –10 % 24 741 Kč
Kategorie: Železa
245438 0a 8
Novinka
27 490 Kč –10 %

TaylorMade Qi HL pánská železa - ocel

Železa Qi HL (Higher and Lighter) jsou vytvořená pro hráče, kteří hledají vyšší start a vyšší rychlost hlavy hole. Železa mají lofty, které jsou v průměru o 2 stupně vyšší než standardní Qi10 a jsou vyrobeny z lehčích komponentů (až o 26 g lehčí než standardní model), aby pomohly zvýšit rychlost hlavy hole což pomáhá maximalizovat vzdálenost a přesnost.

ROVNÉ ODPALY

Celá myšlenka stojící za železami Qi spočívá v tom, že tyto hole jsou navrženy tak, aby minimalizovaly fade'y, podporovaly rovnější údery a nabízely přesnost a kontrolu v celé sadě holí.

HIGH & LIGHT

Díky lehčím komponentům a zvyšeným loftům, umožnují železa Qi HL zvýšení rychlosti hlavy hole bez dodatečné námahy a zrychlení švihu, díky kterému dosáhnete maximální carry vzdálenosti.

INTEGROVANÝ DESIGNOVÝ SYSTÉM

Strategická kombinace geometrie úderové plochy, designu Cap Back™ a drážky Speed Pocket™ zajišťují optimální výkon a zaručují rovnější a přesnější údery. Tento komplexní přístup k designu pomáhá zajistit ideální rozestupy, rychlosti míče, úhly startu a let míče u všech holí v sadě.

CAP BACK DESIGN

Vícemateriálový Cap Back™ design využívá vysoce pevnou nerezovou ocel a ultralehké polymery. Železa jsou navržena tak, aby zlepšila flexibilitu úderové plochy, zajistila maximální vzdálenost a odpuštění.

SYSTÉM TLUMENÍ HYBRAR Echo®

HYBRAR Echo® System absorbuje nežádoucí vibrace, zlepšuje pocit a maximalizuje flexibilitu úderové plochy.

FLTD CG™

FLTD CG™ strategicky umisťuje CG co nejníže v delších železech a progresivně jej posouvá v celé sadě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: