Neohodnoceno

Callaway Big Bertha hybrid č.5 dámský

Skladem (1 ks)
Kód: 4H436636Q100
Značka: Callaway
7 090 Kč –20 % 5 672 Kč
Kategorie: Hybridy
Callaway Big Bertha hybrid č.5 dámský
7 090 Kč –20 %

Nový hybrid Big Bertha je navržený pro golfisty, kteří upřednostňují hybridy před dlouhými železy. Lehkost odpalu přináší nový tvar hlavy s přesně umístěným wolframovým vyvážením, které poskytuje extrémní launch (start). Tento design je vyvinutý s vylepšeným offsetem, aby omezil váš slice, a tím podpořil přesnou trajektroii letu míče.

NEUVĚŘITELNÉ ODPUŠTĚNÍ DÍKY TVARU BERTHA

Velký objem hlavy poskytuje neuvěřitelné odpuštění a vytváří hybrid, který je extrémně snadný na odpaly. Zlepšený offset pomáhá omezit slice a bokovou rotaci pro rovný a mimořádně dlouhý let míče.

VYSOKÝ A SNADNÝ LAUNCH Z PRECIZNĚ UMÍSTĚNÝM TUNGSTENOVÝM ZÁVAŽÍM

Precizní umístění tungstenových závaží poskytuje vynikající odpuštění a vysoký launch (start). Lehké komponenty jsou snadno ovladatelné a pomáhají trefit míček vysoko do vzduchu, zatímco nastavitelný krček poskytuje schopnost optimalizovat trajektorii.

JAILBREAK A.I. S TECHNOLOGIÍ BATWING

Jailbreak s technologií Batwing navržený pomocí umělé inteligence, stabilizuje tělo a umožňuje flexi úderové plochy pro neuvěřitelnou ryhclost míče přes celou úderovou plochu.

OPTIMALIZOVANÁ RYCHLOST A SPIN

455 face cup je navržen pomocí nejmodernějších A.I. technologií pro optimalizaci rychlosti a spinu přes celou úderovou plochu. Každý model má jedinečný A.I. vzor, který zlepšuje výkon pro konkrétní loft.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: