Neohodnoceno

Ping Driver G430 Max 10,5° regular Alta CB

Skladem (2 ks)
Kód: PING430-10-5ST
15 990 Kč –18 % 12 990 Kč
Kategorie: Drivery
Ping Driver G430 Max 10,5° regular Alta CB
Akce
15 990 Kč –18 %

Tento driver je dlouhý 45 1/4", tj. o 1/2" kratší oproti standardní délce. Díky kratšímu shaftu by mělo být ještě snazší trefovat přesněji rány i pro ty co mají nekonzistentní údery.

Ping vzali nejshovívavější driver, který je také hodnocen jako jeden z nejdelších, a prodloužili jej ještě dále, přičemž vytvořili příjemnější zvuk. Nová optimalizace designu obličeje vede ke zvýšenému ohybu pro větší vzdálenost a 25 gramové pohyblivé zadní závaží umístí CG tak, aby ovlivnil tvar rány.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+

Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design, to vše hraje vyváženou roli při úspoře hmotnosti a zároveň vytváří větší průhyb pro dosažení vyšší rychlosti míče.

 

Spinsistency (točivost)

Novinkou v této rodině driverů je proměnný poloměr náklonu, který vytváří nižší loft na čelní straně pro zlepšení výkonu snížením rotace, což má za následek vyšší rychlosti, které generují trvale delší odpaly.

Největší promíjivost

Pro optimalizaci letu míče a maximalizaci vzdálenosti při zachování nejvyšší MOI v historii PING lze 25 gramové wolframové zadní závaží s vysokou hustotou přesunout do polohy těžiště pro dosažení změny ±8 yardů mezi nastaveními Draw, Neutral a Fade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: