Neohodnoceno

Callaway Driver Paradym X 10,5°stiff HZRDUS

Skladem (1 ks)
Kód: 4H681541I300
15 590 Kč –20 % 12 472 Kč
Kategorie: Drivery
Callaway Driver Paradym X 10,5°stiff  HZRDUS
Akce
15 590 Kč –20 %

Model driveru Paradym poskytuje rafinovaný tvar s vysokým MOI a nastavitelným obvodovým zatížením. Tato hůl, navržená pro hráče všech úrovní, podporuje vysoký launch (start) a nízkou rotaci spolu s neutrálním letem míče. Jedná se o nejlepší kombinace vzdálenosti, odpuštění a přizpůsobivosti.

Průmyslově první 360° karbonová patka

360° karbonová patka podporuje bezprecedentní přerozdělení hmotnosti pro maximální vzdálenost. Triaxial Carbon korunka a Forged Carbon patka jsou o 44% lehčí než titanové. Tato masivní úspora hmotnosti je přemístěna pro vyšší MOI a větší odpuštění nepřesně trefených ran.

Nová Jailbreak A.I.

Nový A.I. navržený Jailbreak systém poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru. Nyní s o 33% lehčím designem, který zlepšil stabilitu pro vyšší rychlosti míče.

Nová A.I. Designed Face úderová plocha

Zcela nová A.I. optimalizace úderové plochy zvyšuje rychlost, launch (start) a spin (rotaci). Toto je nejpokročilejší úderová plocha driveru na světě navržená umělou inteligencí.

Špičková titanová úderová plocha

Paradym je prvním driverem, který využívá špičkovou technologii Face Cup od Callaway. Spojili úderovou misku s výkonným, kovaným titanovým čelem, což je kombinace, která poskytuje vyšší přenos energie do míčků než standardní vložka.

Požadovaný tvar střely

Hlava driveru má rafinovaný tvar s vysokým MOI (moment setrvačnosti) a nastavitelným obvodovým zatížením. Z 15g posuvného závaží mohou hráči zažít průměrně 12 yardů (cca 11m) korekci tvaru střely.


Dostupné shafty

Aldila Ascent PL Blue 40 Graphite shaft - Light (40g)
Project X HZRDUS GEN 4 Silver 50 Graphite shaft - Regular (50g), Stiff (50g) - DOPORUČUJEME
Project X HZRDUS GEN 4 Silver 60 Graphite shaft - Stiff (60g)
Project X HZRDUS GEN 4 Black 60 Graphite shaft - Stiff (60g), X-stiff (60g)
Fujikura Ventus TR Blue 6 Graphite shaft - Stiff (60g), X-stiff (60g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: