Neohodnoceno

Callaway Driver Paradym Ai Smoke MAX D RH 12°regular

Skladem (1 ks)
Kód: F23311D0558F
Značka: Callaway
16 190 Kč –7 % 14 990 Kč
Kategorie: Drivery
Callaway Driver Paradym Ai Smoke MAX D RH 12°regular
16 190 Kč –7 %

Callaway Paradym Ai SMOKE Max D Driver

Driver MAX D je vyroben s vysokým MOI a velkoryse nataženým profilem, který se nejlépe hodí pro hráče, kteří chtějí dosáhnout draw. Ideální pro kompenzaci nepříjemných slice.
PARADYM AI SMOKE MAX DRIVER MICRO DEFLECTIONS CREATE MULTIPLE SWEET SPOTS - díky technologii Ai Smart Face se při dopadu aktivují mikro výchylky, což pomáhá optimalizovat vystřelení a rotaci úderů mimo střed. Výsledkem jsou sladké skvrny nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
A PARADYM SHIFT FROM A LIGHTER. STRONGER CARBON CHASSIS - 360° karbonový spodek byl vylepšen tak, aby podporoval lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí. Tato hmota byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky startu a přidalo se odpuštění.
Forgiving Shape for Confidence Over the Ball - driver Max D je postaven s vysokým MOI a velkoryse nataženým profilem, který se nejlépe hodí pro hráče, kteří chtějí dosáhnout draw. Zadní závaží pomůže stabilizovat hlavu a zvýšit start.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: