Neohodnoceno

Callaway Driver Paradym Ai Smoke MAX RH 12° stiff

Skladem (1 ks)
Kód: F23308D2815F
Značka: Callaway
16 190 Kč –16 % 13 500 Kč
Kategorie: Drivery
Callaway Driver Paradym Ai Smoke MAX RH 12° stiff
16 190 Kč –16 %

Callaway Paradym Ai SMOKE Max Driver

Nový driver Paradym Ai Smoke představuje kvantový skok vpřed v Callawayově cestě Ai. Tato nová rodina driverů obsahuje nejpropracovanější tvář driveru v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení k vytvoření řady sladkých míst po celé úderové ploše. Ai Smoke MAX se vyznačuje shovívavým tvarem a nastavitelným obvodovým zatížením, které poskytuje korekci tvaru rány až na 19 yardů.
WORLD’S FIRST AI SMART FACE™ DESIGNED USING REAL PLAYER DATA
Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon řidiče pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu, podání hole a orientace obličeje těsně před dopadem. To podporuje optimální podmínky startu a těsnější rozptyl směrem dolů.
PARADYM AI SMOKE MAX DRIVER MICRO DEFLECTIONS CREATE MULTIPLE SWEET SPOTS - díky technologii Ai Smart Face se při dopadu aktivují mikro výchylky, což pomáhá optimalizovat vystřelení a rotaci úderů mimo střed. Výsledkem jsou sladké skvrny nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
A PARADYM SHIFT FROM A LIGHTER. STRONGER CARBON CHASSIS - 360° karbonový spodek byl vylepšen tak, aby podporoval lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí. Tato hmota byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky startu a přidalo se odpuštění.
ADJUSTABLE PERIMETER WEIGHTING FOR DESIRED SHOT SHAPE - driver MAX se vyznačuje shovívavým tvarem a nastavitelným obvodovým zatížením, které poskytuje korekci tvaru rány až na 19 yardů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: