Neohodnoceno

Callaway Driver Paradym Ai Smoke Triple Diamond RH 9°

Skladem (1 ks)
Kód: F23338D0768F
Značka: Callaway
16 190 Kč –16 % 13 500 Kč
Kategorie: Drivery
Callaway Driver Paradym Ai Smoke Triple Diamond RH 9°
16 190 Kč –16 %

Callaway Paradym Ai SMOKE Triple Diamond Driver

Model Triple Diamond, který je tvarován s neutrální až fade progresí úderové plochy a kompaktní celkovou velikostí hlavy, bude vyhovovat lepším hráčům, kteří hledají tvarování.
WORLD’S FIRST AI SMART FACE™ DESIGNED USING REAL PLAYER DATA
Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon řidiče pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu, podání hole a orientace obličeje těsně před dopadem. To podporuje optimální podmínky startu a těsnější rozptyl směrem dolů.
PARADYM AI SMOKE MAX DRIVER MICRO DEFLECTIONS CREATE MULTIPLE SWEET SPOTS - díky technologii Ai Smart Face se při dopadu aktivují mikro výchylky, což pomáhá optimalizovat vystřelení a rotaci úderů mimo střed. Výsledkem jsou sladké skvrny nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
A PARADYM SHIFT FROM A LIGHTER. STRONGER CARBON CHASSIS - 360° karbonový spodek byl vylepšen tak, aby podporoval lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí. Tato hmota byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky startu a přidalo se odpuštění.
Workable Shape for Better Players - model Triple Diamond, který je tvarován s neutrální až fade progresí úderové plochy a kompaktní celkovou velikostí hlavy, bude vyhovovat lepším hráčům. Pro hráče, kteří chtějí zvýšit rychlost míče a snížit rotaci, lze 14g závaží snadno přemístit zezadu dopředu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: