Neohodnoceno

Callaway FW Paradym č.3 regular

Skladem (1 ks)
Kód: 4H850341J200
Značka: Callaway
8 590 Kč –20 % 6 872 Kč
Kategorie: Fairwayová dřeva
Callaway FW Paradym č.3 regular
8 590 Kč –20 %

Totální posun ve vzdálenosti a odpuštění, vyznačující se progresivním tvarováním, které se hodí pro širokou škálu typů hráčů. Jedná se o model pro golfisty, kteří chtějí fairway dřevo s vysokým launchem (startem) s neutrálním letem míče.

Patentované použití kovaného karbonu

Forged Carbon (kovaná uhlíková) patka umožňuje bezprecedentní přerozdělení hmotnosti pro maximální vzdálenost, vyšší MOI a vůbec nejdelší fairwayové dřevo Callaway. (Vyskytuje se u modelů 3W, 3HL a 5W).

Tungsten Speed Cartridge

Začleněním až 23g wolframu o vysoké hustotě mohli v Callaway posunout těžiště (CG) nízko a dopředu. Výsledkem je optimální launch (start) a spin (rotace) s vyšší rychlostí pro maximální vzdálenost.

Nová A.I. navržená úderová plocha s vysokou pevností

V Callaway použili zcela novou A.I. optimalizaci úderové plochy tak, aby zahrnovala rychlost, launch (start) a spin (rotaci). Jedinečný vzor je přizpůsoben pro každý model a spárován s vysokopevnostní ocelovou úderovou plochou C300. To podporuje působivou rychlost a konzistenci na úderové ploše.

Rafinované tvarování s nastavitelností

S progresivním tvarováním a nejrozsáhlejší nabídkou se Paradym fairway dřevo stane oblíbeným modelem pro hráče, kteří chtějí konzistentní lauch (start) s lehkostí a neutrálním letem míče. Nastavitelný krček u modelů 3W a 3HL poskytuje hráčům další kontrolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: