Neohodnoceno

Callaway hybrid Paradym X č.4 regular

Skladem (1 ks)
Kód: 4H826442G200
Značka: Callaway
7 290 Kč –20 % 5 832 Kč
Kategorie: Hybridy
Callaway hybrid Paradym X č.4 regular
7 290 Kč –20 %

Paradym hybrid je pro golfisty, kteří chtějí středně velký hybrid ve tvaru dřeva, který je dlouhý s vynikající všestranností a ovládáním. Design Cutwave Sole zlepšuje výkon hole na ferveji, což z něj dělá Callaway nejuniverzálnější hybrid. Tomuto hybridu v Callaway přizpůsobili nejlepší technologie fairwayového dřeva pro maximální vzdálenost.

Zcela nová Tungsten Speed Cartridge a Jailbreak s technologií Batwing

Získejte větší vzdálenost od revoluční Tungsten Speed Cartridge. Začleněním wolframu s vysokou hustotou mohli posunout těžiště (CG) nízko a dopředu. Výsledkem je nižší rotace s vyšší rychlostí míče. Callaway A.I. navržený Jailbreak s technologií Batwing zvyšuje tuhost v obvodu a zároveň umožňuje úderové ploše přizpůsobit se pro vyvinutí vysšší rychlosti míče.

A.I. navržený 455 Face Cup

Vysokopevnostní 455 Face Cup je navržen s využitím A.I. (umělé inteligence) pro optimalizaci rychlosti míče a zlepšení odolnosti rotace přes úderovou plochu. Každý model má unikátní A.I. tvar pro zvýšení výkonu v této konkrétní hlavě.

Zcela nový design patky Cutwave

Zcela nová patka Cutwave je navržena speciálně pro snadné prořezání trávníku, zejména z hustého hrubého povrchu. A zvýšený tvar na náběžné hraně zlepšuje interakci trávníku. Tento zbrusu nový tvar dělá z Paradym hybridu nejuniverzálnější hybrid vůbec.

Nastavitelný krček

Můžete optimalizovat trajektorii a ovladatelnost hybridu pomocí nastavitelného krčku, schopného nastavit loft +2* / -1*.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: