Neohodnoceno

Ping Hybrid G430 č.4 regular pravá Alta CB

Skladem (1 ks)
Kód: 86453685
Značka: Ping
9 190 Kč –10 % 8 271 Kč
Kategorie: Hybridy
Ping Hybrid G430 č.4 regular pravá Alta CB
9 190 Kč –10 %

Inovovaný hybrid G430. Carbonfly Wrap pro přidanou rychlost míče a vzdálenost. Ping osvědčené technologie Facewrap a Spinsistency, wolframové zadní závaží pro zajištění odpuštění.

Carbonfly Wrap

Carbonfly Wrap je nová, ultratenká a lehká kompozitová korunka, která se obepíná do patky a špičky. Úspora hmotnosti (ve srovnání s ocelovou korunkou) je určena ke snížení těžiště pro zvýšení rychlosti míče.

Technologie Facewrap

Tenká, vysokopevnostní ocelová úderová plocha se "zabalí" (wrap) do patky a korunky, aby zvýšila ohyb a generovala vyšší rychlost míče s vyšším startem (launch) pro větší vzdálenost.

Spinsistency (točivost)

Proměnný poloměr náklonu zlepšuje výkon napříč úderovou plochou snížením rotace, aby se zvýšila rychlost míče a vzdálenost od úderové plochy z maragingové oceli.

Nastavení Loftu a Lie

Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje 8 pozic pro přizpůsobení trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Trajectory Tuning Chart

Lehký, 8-polohový krček umožňuje nastavení loftu (±1,5°) a lie (3° plošší než standardní) pro další nastavení letu míče pro dosažení nejlepších výsledků.

G430 HL (High Launch)

5,5g zadní závaží, shaft PING ALTA Quick a 41g grip Lamkin UTx tvoří lehčí konstrukci varianty HL (High Launch), takže hráči s nižší rychlostí švihu mohou generovat vyšší rychlost hlavy hole, aby dosáhli vyšší rychlosti míče a vyššího startu (launch). Není k dispozici ve variantě 2H.

PING shafty

PING vlastní shaft ALTA CB Black poskytuje high launch (až vysokou trajektorii), PING Tour 2.0 Chrome nabízí low-mid launch (nízký až střední) a ultralehký shaft ALTA Quick poskytuje high launch (vysoký start).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: