Neohodnoceno

Srixon Irons ZX 7 MK II 5-PW stiff ocel

Skladem (1 ks)
Kód: ZX7MKII
Značka: Srixon
27 990 Kč –20 % 22 392 Kč
Kategorie: Železa
Srixon Irons ZX 7 MK II 5-PW stiff ocel
27 990 Kč –20 %

Srixon ZX7 MKII 5-PW na oceli

Nová železa ZX Mk II jsou vyvrcholením rychlého a čistého. Čistý pocit při impaktu, pro čistší údery a čistý zvuk. S technologicky řízenou rychlostí míče v každém čísle, která dodává energii každému úderu. Se ZX7 je snadné tvarovat rány.
PureFrame, zcela nová designová charakteristika exkluzivně pro železa ZX7 Mk II, zlepšuje pocit při impaktu snížením nežádoucích vibrací. Hřeben PureFrame je vykován do těla železa – hned za sweetspotem – jako o 80 % silnější část uhlíkové oceli 1020. Strategicky umístěné přesně tam, kde udeříte do míče, výsledkem je pozoruhodně měkký, ale pevný úder, který neobětuje nic ze slavné funkčnosti ZX7.
Naše dynamické TOUR V.T. Spodek pomáhá udržovat rychlost hlavy hole při dopadu pro čisté údery přes fairway, drsný povrch a písek – i když se dotknete trávníku mírně za míčem. Vyšší odskok na náběžné hraně zabraňuje kopání. Stále můžete manipulovat s úhlem plochy pro maximální zpracovatelnost.
3i–7i mají široké drážky, ideální pro delší záběry za všech podmínek. 8i–AW má hlubší, těsněji nastavené drážky, které prořezávají trávu a nečistoty a zvyšují rotaci při přibližovacích ranách. Laserové frézování mezi každou drážkou na každém loftu zvyšuje tření za všech podmínek. Výsledkem je kongruence napříč sadou, protože rotace, vzdálenost a start zůstávají co nejvíce konzistentní.
Doporučujeme pro hráče s nízkým HCP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: