Neohodnoceno

Taylor Made driver Qi 10 LS stiff 9° RH Tensei

Skladem (2 ks)
Kód: M1405709
Značka: TaylorMade
16 390 Kč –5 % 15 571 Kč
Kategorie: Drivery
Taylor Made driver Qi 10 LS stiff 9° RH Tensei
16 390 Kč –5 %

Driver TaylorMade Qi10 LS představuje revoluční design hlavy, který posouvá hranice technologie golfových holí. Aerodynamicky zdokonalený tvar hlavy byl navržen tak, aby maximalizoval rychlost míče a výšku letu – zejména pro hráče s vyšší rychlostí švihu. Jeho nová konstrukce nejenže zvyšuje vzdálenost, ale také poskytuje vynikající odpouštění, takže jej mohou bez obav používat i hráči, kteří nemusí pokaždé trefit střed hlavy.

Tvar driveru Qi10 LS je vzhledově o něco kompaktnější (ačkoli se stále jedná o hlavu s maximální kapacitou 460 cm3), díky čemuž je preferovanou volbou zkušených hráčů i golfových hvězd, jako jsou Tiger a Rory!

Bezkonkurenční technologie Infinite Crown top

Srdcem driveru TaylorMade Qi10 LS je nová konstrukce topu – Infinite Crown – převratný prvek hlavy golfové hole, který pokrývá až 97 % celého topu a poskytuje tak neuvěřitelný vzhled. Infinite Crown také strategicky rozkládá hmotnost a “rozdává” klíčové gramy z topu do krajních částí hlavice, což má za následek nižší a hlubší těžiště a zvýšený MOI. Tato inovativní konstrukce zajišťuje zvýšený úhel odpalu golfového míčku a v kombinaci s váhovým posuvníkem blíže k líci poskytuje také neuvěřitelnou kontrolu spinu. To umožňuje přesnou optimalizaci spinu, trajektorie – to vše pro co nejlepší vzdálenost a kontrolu úderu.

Karbonová lícová strana třetí generace

Jedním z výrazných rysů tohoto driveru je nejmodernější líc, již potřetí vyrobený karbonovou technologií. Společnost TaylorMade pečlivě vytvořila tuto tvář s použitím pokročilých uhlíkových materiálů, aby golfistům poskytla výbušnou sílu a neuvěřitelný pocit při úderu, který je totožný s golfovými holemi s ocelovou nebo titanovou tváří. Precizní konstrukce karbonové tváře zvyšuje rychlost míče, kontroluje spin a poskytuje odpouštění, čímž poskytuje další metry z odpaliště mnohem častěji než ostatní drivery na trhu.

Lepší ovládání a cit díky kompaktní hlavici a optimalizovanému těžišti

Driver TaylorMade Qi10 LS má hlavičku o objemu 460 cm3, která je na dnešní dobu standardní. Je však o něco kompaktnější vpředu a má těžiště blíže k líci. To poskytuje bezkonkurenční úroveň kontroly a pocitu. Výsledkem kombinace inovativní konstrukce hlavy, korunky Infinite Crown a karbonové lícní strany je golfová hůl, která nejen odpouští chyby, ale také poskytuje optimální spin a cit při každé ráně.

Nastavitelný loft, lie pomocí adaptéru a trajektorie pomocí slideru

Řada Qi10 LS má kromě standardního adaptéru také slider umístěný v blízkosti líce, který umožňuje měnit loft a úhel lie. Tento konstrukční prvek umožňuje měnit vyvážení hlavy, a optimalizovat tak místo dopadu míčku na tvář a let při draw nebo fade tendenci. Posuvník s 18 gramy posouvá těžiště blíže k líci, což driveru Qi10 LS rovněž dodává nižší spin, což má za následek větší fade.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: