Neohodnoceno

Taylor Made driver Qi10 MAX 10,5° RH regular flex Speeder

Skladem (2 ks)
Kód: M1423607
Značka: TaylorMade
15 990 Kč –8 % 14 590 Kč
Kategorie: Drivery
Taylor Made driver Qi10 MAX 10,5° RH regular flex Speeder
15 990 Kč –8 %

TaylorMade QI10 MAX 

Naším cílem u řady Qi10 je, aby každý řidič byl co nejvíce shovívavý, a to pomocí pokročilých konstrukcí z více materiálů ke zvýšení setrvačnosti. Qi10 Max HL je navržena tak, aby poskytovala vyšší rychlost hlavy hole a vyšší start.
HIGH & LIGHT - posuňte svou hru do nových výšin s ovladačem Qi10 Max HL (High & Light). Tato specifická konfigurace, soustředěná kolem ultralehkého balíčku komponent, je navržena tak, aby maximalizovala rychlost hlavy hole, vystřelila výše a poskytla větší vzdálenost při středních rychlostech švihu.
BUILT FOR FORGIVENESS & STABILITY Qi10 Max má mělčí tvar hlavy, který se rozprostírá zepředu dozadu a výrazně zvyšuje setrvačnost tím, že umožňuje umístit hmotu dále od středu hlavy hole.
NEW INFINITY CARBON CROWN pokrývá 97 % celkové plochy korunky, což vytváří strategickou výhodu pro hromadné přerozdělování a lepší odpuštění. Na adrese poskytuje elegantní a čistý pohled, který se snoubí s jemnými zarovnávacími vodítky a vytváří půdu pro sebevědomí a úspěch.
IMPROVED ENERGY TRANSFER - třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pochlubit výrazně lehčím obličejem než tradiční titanové konstrukce. Tento technický počin snižuje přední váhu a maximalizuje přenos energie při dopadu pro lepší rychlost míče a zachování výkonu při úderech mimo střed. Vyvinutá podpůrná struktura spojuje obličej a chrání rychlost míče při nárazech mimo střed.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: