Neohodnoceno

Taylor Made driver Stealth 2 10,5°HD Senior flex levý

Skladem (1 ks)
Kód: N7474207
15 990 Kč –28 % 11 390 Kč
Kategorie: Drivery
Taylor Made driver Stealth 2 10,5°HD Senior flex levý
Akce
15 990 Kč –28 %

Představujeme nový Stealth™ 2 driver s 60X Carbon Twist Face úderovou plochou a 25g závažím umístěným v zadní části hlavy hole, díky kterému má Stealth 2 vyšší moment setrvačnosti, je stabilnější, produkuje vyšší rychlost a poskytuje ješte více odpuštění.

VYŠŠÍ MOI, OPTIMÁLNÍ LAUNCH

Zrekonstruovaný driver Stealth 2 poskytuje vyšší MOI než jeho předchůdce Stealth a to díky 25g wolframovému závaží, které je umístěno na generátoru setrvačnosti pro větší odpuštění a toleranci. Přední závaží je umístěno ve spodní části, aby podporovalo optimální start a rotaci, pro maximální výkon a odpuštění.

JEŠTĚ VÍCE KARBONU

Ve srovnání s původním karbonovým (uhlíkovým) driverem obsahuje Stealth 2 HD téměř dvojnásobné množství karbonu (uhlíku). Je konstruován s použitím nového karbonem (uhlíkem) vyztuženého kompozitního kroužku a společně využívá více lehkého materiálu než kterýkoli driver v historii TaylorMade. To umožňuje redistribuci hmoty pro větší odpuštění a stabilitu při každém odpalu.

NOVÁ 60 X CARBON TWIST FACE úderová plocha

Nový design Carbon Twist Face v Stealth 2 staví na úspěchu původního 60X CarbonTwist Face, který optimalizoval přenos energie pro vysoké rychlosti míče, a obsahuje pokročilou verzi Inverted Cone Technology (ICT), která pomáhá udržet ideální rychlost míče při úderech mimo střed hlavy hole a zvyšuje odpuštění chybně trefených ran. Váží 24 g ( o 2g méně než původní Stealth face) a je navržen tak, aby měl rozšířenou oblast COR pro větší sweet spot a zvýšený výkon po celé úderové ploše.

OPTIMÁLNÍ SPIN A LAUNCH

Díky inovativnímu ukrytu nanotextury, který vytváří texturu úderové plochy potřebnou pro ideální množství tření při dopadu, tak v TaylorMade změnili pohled na golfové drivery. Polyuretan pokrývá celou plochu pro jemné vyladění startu (odpalu) a spinu (rotace), optimalizuje celkovou vzdálenost za všech herních podmínek.

PRÉMIOVÝ ZVUK

Stealth 2 HD s ohledem na tloušťku karbonové vložky, přináší díky dokonalé kombinaci zakřivení a tvaru vnitřních vyztužených žeber, prémiový zvuk, který je jasný a výkonný.

THRU-SLOT SPEED POCKET™

Flexibilní SPEED POCKET™ je navržena tak, aby maximalizovala rychlost míče a poskytovala další odpuštění při nízko trefených ranách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: