Neohodnoceno

Taylor Made FW Qi10 MAX č.3 Regular Speeder

Skladem (2 ks)
Kód: M1410907
Značka: TaylorMade
9 390 Kč –10 % 8 451 Kč
Kategorie: Fairwayová dřeva
Taylor Made FW Qi10 MAX č.3 Regular Speeder
9 390 Kč –10 %

TaylorMade QI10 MAX Fairwayové dřevo

Představujeme fairway Qi10 Max. Zažijte rychlost TaylorMade s odpuštěním Qi10...na odpališti i na ferveji.
BOLD DESIGN, EFFORTLESS PERFORMANCE - na rozdíl od tradičního modelu Qi10 Max Fairway se může pochlubit konstrukcí s ultra vysokým MOI, která kombinuje nízkou projekci CG s hlavou o objemu 200 ccm vzbuzující důvěru. Vnitřní masové podložky jsou umístěny pro maximální odpuštění s váhou přesunutou do krajní dolní části zad, díky čemuž je tato fairway TaylorMade nejsnáze zasažená v lajně.
NEW INFINITY CARBON CROWN - zcela nový Infinity Crown poskytuje čistý, nepřerušovaný pohled na adresu a zároveň optimalizuje výkon. Inženýři se spoléhali na tento nový design, aby přetvořili hůl, přesunuli větší váhu níže v hlavě hole, aby si zachovali vysokou setrvačnost se zvětšeným profilem obličeje, který vzbuzuje důvěru a generuje rychlost míče.
PROVEN TAYLORMADE TECHNOLOGIES - Qi10 Max Fairway zahrnuje osvědčené technologie TaylorMade, jako je Thru-Slot Speed ​​Pocket a laserem leptaná horní linie. Respektive tyto funkce zvyšují rychlost při záběrech s nízkou tváří a podporují trvale přesné zarovnání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: