Neohodnoceno

Taylor Made FW Qi10 Tour č.3 RH stiff

Skladem (1 ks)
Kód: M1417409
Značka: TaylorMade
11 790 Kč –10 % 10 611 Kč
Kategorie: Fairwayová dřeva
Taylor Made FW Qi10 Tour č.3 RH stiff
11 790 Kč –10 %

TaylorMade QI10 TOUR Fairwayové dřevo

Představujeme fairwayové dřevo Qi10. Zažijte rychlost TaylorMade s odpuštěním Qi10...z odpaliště i mimo něj.
MAXIMUM ADJUSTABILITY - systém pohyblivého závaží s nižším profilem se vyznačuje posuvným závažím o hmotnosti 50 g a 2° loft rukávem pro širokou škálu možností letu. Golfisté mohou přesunout váhu zpět pro vyšší start a stabilitu, vycentrovat ji pro všestranný výkon nebo ji posunout dopředu pro let s nízkou rotací míče s maximální vzdáleností.
NEW INFINITY CARBON CROWN - zcela nový Infinity Crown poskytuje čistý, nepřerušovaný pohled na adresu a zároveň optimalizuje výkon. Inženýři se spoléhali na tento nový design, aby přetvořili hůl, přesunuli větší váhu níže v hlavě hole, aby si zachovali vysokou setrvačnost se zvětšeným profilem obličeje, který vzbuzuje důvěru a generuje rychlost míče.
TITANIUM TWIST FACE - tento špičkový materiál umožňuje inženýrům TaylorMade maximalizovat rychlost míče díky ultra pevnému a tenkému povrchu. Tento materiál, vyrobený v malých sériích za použití unikátního procesu, zvyšuje pevnost povrchu při zachování výjimečné tažnosti. Jednoduše řečeno, je lehký, pevný a pružný. Ve spojení s technologií Twist Face® podporuje rovnější rány.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: