Neohodnoceno

Taylor Made FW Stealth Steel 2 #5/RH R levý

Skladem (1 ks)
Kód: N7473407
Značka: TaylorMade
9 390 Kč –20 % 7 512 Kč
Kategorie: Fairwayová dřeva
Taylor Made FW Stealth Steel 2 #5/RH R levý
9 390 Kč –20 %

Nový Stealth 2 s tělem z nerezové oceli, přináší nížší CG, vyšší launch a větší stabilitu při každém úderu.

Zcela nová 3D karbonová korunka, která je snížena o 2 mm umožnila inženýrům snížit těžistě pro podporu vyšší střely. S větším profilem, ve srovnání se Stealth Plus a rafinovanou V-Steel patkou, je toto dřevo dokonalou směsí vzdálenosti a odpuštění.

NÍZKÉ CG A VYSOKÝ LAUNCH

Se zcela novým Stealth 2 fairwayovým dřevem je těžiště CG posunuto ještě níže než u původního modelu Stealth™. Přepracovaná 3D karbonová korunka snižuje hmotnost ve špičce, čímž vytváří prostor pro umístění těžké vnitřní váhy na zadní část hole a podporuje tím vyšší launch a větší odpuštění.

SNADNÉ ZAROVNÁNÍ

Zcela nový pokročilý laserový systém, který se táhne přes horní část úderové plochy, poskytuje jemný, ale výkonný nástroj pro zarovnání. Umístění laserem leptaného vzoru umožňuje čistou a minimalistickou estetiku korunky.

ADVANCED INVERTED CONE TECHNOLOGY

Technologie Inverted Cone poskytuje golfistům po léta rychlost a výkon. V roce 2023 došlo k úpravě pro ještě lepší účinnost. Pokročilý design úderové plochy je nejtenčí ve skutečném středu a kolem okrajů, se silnějším pláštěm obklopujícím středovou plochu. Je vyrobena tak, aby maximalizovala rychlost a zvýšila odolnost.

V STEEL DESIGN

V-Steel™ je opravdová moderní klasika. Byl aktualizován, aby zlepšil odpuštění při zachování optimálních vlastností při vzletu míčku a snížení tření při dopadu pro lepší interakci trávníku a všestranného použití.

THRU-SLOT SPEED POCKET™

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: