Neohodnoceno

Taylor Made míče Tour response Stripe zelené 3ks

Skladem (>5 ks)
Kód: N7638601
Značka: TaylorMade
300 Kč

Kvalitní 100 % uretanový golfový míček s pokročilou technologií vyrovnávání, navržený pro vysoký výkon za nižší cenu.

LEPŠÍ ZAMĚŘENÍ, ZPĚTNÁ VAZBA, VIDITELNOST

  • 360° ClearPath Alignment™ byl navržen s ohledem na golfistu. Tato technologie Tour Response Stripe™ nové generace se obepíná kolem středu golfového míčku, aby vám pomohla lépe, rychleji a konzistentněji mířit paty a zároveň poskytuje okamžitou zpětnou vazbu o kvalitě vašeho odpalu. Limetkově žlutá povrchová úprava nabízí lepší viditelnost.

NOVÝ VZOR

  • Tour Flight Dimple Pattern odemyká aerodynamiku další úrovně a zároveň podporuje maximální vzdálenost. Tato Tour ověřená technologie, která se nachází v TP5 / TP5x, byla poprvé přidána do Tour Response.

100 % URETÁNOVÝ KRYT

  • Tour Response je navržen tak, aby reagoval na vaši hru se 100 % uretanovým krytem pro přidaný greenside spin a lepší pocit v porovnání s ionomerem. Měkký materiál pomáhá drážkám lépe uchytit míček při odpalech při zachování odolnosti.

URČENY PRO VYSOKU RYCHLOST

  • 3-dílná konstrukce Tour Response byla navržena tak, aby maximalizovala přenos energie a produkovala vysokou rychlost míčku. Speedmantle™ s HFM obklopuje jádro s nízkou kompresí a pomáhá míčku při nárazu explodovat z tváře.

LITÝ URETÁNOVÝ KRYT

  • Měkký, odlévaný uretanový kryt je navržen tak, aby zvýšil greenside spin. Chemická reakce vytváří uretanový materiál, který vytváří nevratné spojení pro lepší odolnost proti smyku a větší trvanlivost.

SPEEDMANTLE™ S HFM

  • Pevnější druhá vrstva obklopuje měkké vnitřní jádro a umožňuje explozivní přenos energie a rychlý míček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: