Neohodnoceno

Taylor Made Putter TP Bandoon 1 35´´ pravý

Skladem (1 ks)
Kód: M7037727
Značka: TaylorMade
5 790 Kč
Kategorie: Puttery

Nová tvář klasického designu - čistá estetika, klasické linie a prémiový pocit se zcela novým povrchem Hydro Blast. Spojením moderního s tradičním přináší nový pohled klasiky.

Povrchová úprava Hydro Blast

Proces Hydro Blast dodává tomuto klasicky tvarovanému putteru bohatý a prémiový povrch. Aplikace vysokotlakého proudu vody na nerezovou 303 ocel vytváří hladký a odolný povrch.

Klasický tvar hlavy

Tvar dvojitého křídla inspirovaný Tour je navržen tak, aby "zarámoval" míč před úderovou plochu a podpořil odpuštění prostřednictvím optimalizovaného obvodového zatížení. Ostré geometrické linie odrážejí technickou preciznost tohoto klasicky vyrobeného patru.

White Pure Roll Insert vložka

TPU Surlyn vložka dříve používaná v patru Spider X se dostává také do této kolekce patrů. Vložka Pure Roll™ má drážky pod úhlem 45° směrem dolů, které jsou navrženy tak, aby optimalizovaly vlastnosti rolování.

Maximální rotace

Short Slant krček v kombinaci s dvojitým křídlovým designem vytváří 32° Toe Hang, díky tomu je putter vhodnější pro hráče, kteří vytvářejí maximální rotaci úderové plochy během putování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: