Neohodnoceno

Titleist wedge SM9 52/08F

Skladem (1 ks)
Kód: 844RSSF5208
Značka: Titleist
4 790 Kč –20 % 3 832 Kč
Kategorie: Wedge
Titleist wedge SM9 52/08F
4 790 Kč –20 %

Představujeme wedge SM9. Každý může vyrobit wedge, ale k tomu, aby se kus vysoce výkonné technologie proměnil v nástroj kreativní kontroly, vyžaduje mistra. Šest osvědčených grindů je navrženo tak, aby nabízelo maximální kreativitu, všestrannost a konzistenci, vše pečlivě vyvinuté během let spolupráce s nejlepšími hráči na světě.

Tour ověřené patky

Pro každou ránu, každý lie, každé hřiště - existuje grind vhodný pro váš švih. Nalezení správného grindu, který odpovídá vašemu švihu a podmínkám hry, vám poskytne nejlepší interakci s trávníkem, kontakt a výkon odpalu. Master Craftsman Bob Vokey strávil desítky let vytvářením, vývojem a vylepšováním svých osvědčených grindů, aby vyhovovaly hráčům všech úrovní.

Precizní vzdálenost a kontrola trajektorie

Wedge SM9 jde zase o něco výš, posouvá přední těžiště (CG) a zvedá jej ještě dále, podporuje kontrolovanější let míče a pevný kontakt.

Maximální spin

Nové drážky wedge SM9 jsou vyříznuty až k okraji, aby se maximalizovala rotace. Každá wedge Vokey je 100% zkontrolována z hlediska nejvyšší kvality a výkonu a na oblast dopadu míče s wedgí je aplikováno lokalizované tepelné zpracování, aby se zdvojnásobila životnost drážky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: