Neohodnoceno

Srixon Irons ZX 5 MK II 5-PW regular ocel

Skladem (1 ks)
Kód: ZX5MKII
Značka: Srixon
27 990 Kč –20 % 22 392 Kč
Kategorie: Železa
Srixon Irons ZX 5 MK II 5-PW regular ocel
27 990 Kč –20 %

Srixon ZX5 MKII 5-PW na oceli

Nová železa ZX Mk II jsou vyvrcholením rychlého a čistého. Čistý pocit při impaktu, pro čistší údery a čistý zvuk. S technologicky řízenou rychlostí míče v každém čísle, která dodává energii každému úderu. 
MainFrame je vzor s proměnlivou tloušťkou drážek, kanálů a dutin pečlivě vyfrézovaných do zadní strany povrchů ZX4 Mk II, ZX5 Mk II a ZX Mk II Utility Iron, který maximalizuje flexi při nárazu. MainFrame nejen zesiluje COR, ale také přesouvá hmotu směrem od úderové plochy a do špičky a paty pro nižší těžiště. To vytváří více než jen vyšší rychlost míče, ale také větší důslednost a shovívavost, což zlepšuje všechny aspekty vaší hry železy, ránu za ránou.
Naše dynamické TOUR V.T. Spodek pomáhá udržovat rychlost hlavy hole při dopadu pro čisté údery přes fairway, drsný povrch a písek – i když se dotknete trávníku mírně za míčem. Vyšší odskok na náběžné hraně zabraňuje kopání. Stále můžete manipulovat s úhlem plochy pro maximální zpracovatelnost.
3i–7i mají široké drážky, ideální pro delší záběry za všech podmínek. 8i–AW má hlubší, těsněji nastavené drážky, které prořezávají trávu a nečistoty a zvyšují rotaci při přibližovacích ranách. Laserové frézování mezi každou drážkou na každém loftu zvyšuje tření za všech podmínek. Výsledkem je kongruence napříč sadou, protože rotace, vzdálenost a start zůstávají co nejvíce konzistentní.
Doporučujeme hráčům s nižším a středním HCP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: